slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 170 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 232 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 153 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów z dala od miejskiego zgiełku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na zamkniętym terenie. W zasięgu spaceru mamy rozbudowaną infrastrukturę: szkoły, sklepy, punkty usługowe. Okolica uchodzi nie tylko za wyjątkowo zielona, ale też cichą, spokojną i bezpieczną. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują na pewno pobliskie place zabaw oraz przedszkola. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie wypielęgnowanym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: kotłownio-pralnia + garaż + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: salon kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z pełnym wyposażeniem i w pełni urządzonymi i wyposażonymi łazienkami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji. Na żywo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży robi jeszcze większe wrażenie. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2787)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl