slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 220 m2, a także ciekawą ceną 1,299 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1992 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 323 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 905 zł/m2. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje ciągle do ostatecznej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje przede wszystkim swoim olbrzymim potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się bowiem na prowadzenie w jej wnętrzu działalności komercyjnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również starannie zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim przyszłym życie na światowym poziomie. Mamy tutaj zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i światłowód do Internetu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest instalacja do alarmu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwustanowiskowy garaż + dodatkowe miejsca postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także stylowym i wysmakowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem:
KONDYGNACJA -1: 2-stanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + kotłownia;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + łazienka + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + open space;
KONDYGNACJA 1: salon kąpielowy + garderoba + balkon + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: „open space” pod pokój młodzieżowy/gabinet/biuro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknym tarasem i przepięknie zadbaną działką z bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13144)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl