slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,7 mln zł (7 083 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 132 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym projektem w modnym designie, wspaniałą architekturą i bajecznym ogrodem z mnogością najróżniejszych kwiatów, krzewów i drzew. Znajdziemy tu również estetyczną fontannę i oczko wodne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto malowniczą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, wśród lasów. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej komfortowy rozkład pomieszczeń obejmujący:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + 2 tarasy + salon + hol + kotłownia + kuchnia + wc + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze/schowek + sypialnia;
WYŻSZY POZIOM: 2 garderoby + balkon + pralnia + hol + łazienka z wc + 3 sypialnie;
GARAŻ: jedno stanowisko na pojazd + pomieszczenie gospodarcze (letnia kuchnia).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim eleganckim wnętrzem zapewniającym nowym właścicielom życie na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1286)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl