slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolice Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 510 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 97,74 m2 powierzchni posadowiona na działce 438 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 218 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego/wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji unikatową lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół rozciągają się przepiękne tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również efektownie wykończonym wnętrzem z wygodnym układem:
CZĘŚĆ DZIENNA: taras + garaż + łazienka + pokój (gościnny lub gabinet) + kuchnia + pokój dzienny;
CZĘŚĆ WYPOCZYNKOWA: łazienka + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom 2+2 lub 2+3, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i luksusów. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje budynek w stanie deweloperskim z działką. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nowoczesną bryłą oraz niskimi kosztami w utrzymaniu. Osoby zainteresowane zakupem ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-389)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl