slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 128 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 138 500 zł (16 707 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 160 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim prywatnym basenem, solarium na dachu, a także zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem. Znajdziemy tu:
– kuchnię;
– 3 łazienki;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki komfort, a także bezpieczeństwo. Czuwają nad tym m.in. antywłamaniowe drzwi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją, która – ze względu na panujący tu klimat – została uchodzi za jedną z najzdrowszych na Ziemi. Wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajdziemy wiele sklepów, punktów usługowych, restauracji, kawiarni, pasaży etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym klientom, którzy szukają najwyższego standardu, komfortu, luksusów oraz bliskość plaży i natury.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych osób. Aktualne inwestycje na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9503)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl