slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 357 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 625 m2, a także ciekawa cena 1,198 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 188,45 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa słonecznym tarasem oraz bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością 1-stanowiskowy garaż w bryle budynku + 2 miejsca na podjeździe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olbrzymim potencjałem z możliwością prowadzenia pod jej dachem działalności komercyjnej (salon usługowy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dodatkowo atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: dyskonty popularnych marek, przedszkola, obiekty sportowe, przychodnie zdrowia, bankomaty, szpital, apteki, place zabaw, żłobki oraz najróżniejsze sklepy. Malownicza lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności amatorom sportów na świeżym powietrzu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w szereg najnowocześniejszych rozwiązań. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu. W jej wnętrzu znajdziemy antywłamaniowe rolety, ogrzewanie podłogowe, przeciwprzepięciowe zabezpieczenia, Internet, ogrzewanie ścienne etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością pozostawienia wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem).

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3553)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl