slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (5 143 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 044 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją nad jeziorem, na wzgórzu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wśród wielu atrakcji znajdziemy m.in. zabytkowy klasztor z siedemnastego wieku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto dużym potencjałem z opcją prowadzenia wynajmu turystom z całego świata. Wisienką na torcie jest prawny dostęp do plaży z pomostem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów szukających komfortu, przepięknie zaaranżowanego wnętrza, wygód, a także prestiżu. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
na ANTRESOLI:
– sypialnia;
na POZIOMIE 0:
– 2 pokoje;
– kotłownia;
– strefa wypoczynkowa;
– hol;
– wiatrołap;
– garderoba;
– 2 łazienki;
– wykusz z częścią jadalną;
– kuchnia;
– salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zapierającymi dech w piersiach widokami na przepiękną okolicę i jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring). Zapraszamy do kontaktu. WGN zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji łącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2113)

Kontakt:
e-mail: m.poczwardowska@wgn.pl