slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,39 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 372,26 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 895 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2004. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 734 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu znakomitą lokalizacją oraz tradycyjną architekturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uznawana jest za niebywale funkcjonalną i reprezentacyjną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca też przepięknie zagospodarowaną i zadbaną działką. Zmotoryzowanych zainteresuje na pewno 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom i ich rodzinom imponujący widok z okien. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również estetycznie wykończonym wnętrzem z następującymi pomieszczeniami:
NIŻSZY POZIOM: skład opału + sauna + pralnia + kotłownia + 3 pomieszczenia gospodarcze;
ŚRODKOWY POZIOM / STREFA DZIENNA: hol + wiatrołap + kuchnia + aneks + 3 pokoje + łazienka;
WYŻSZY POZIOM / STREFA PRYWATNA: hol + pokój gościnny + łazienka + 2 sypialnie.

WGN stosuje Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Skontaktuj się z nami. Oglądanie wewnątrz tylko po wcześniejszym kontakcie z agentem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5818)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl