slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 400 m2, a także ciekawą ceną 1,199 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1996 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 600 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 998 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem gwarantującym swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie. Znajdziemy tu:
na NIŻSZYM POZIOMIE: korytarz + spiżarnię + pokój dzienny + wc + sypialnię + klatkę schodową + kuchnię + jadalnię + taras + łazienkę;
na WYŻSZY POZIOMIE: pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienkę + pokój gościnny + 2 balkony + pokój gościnny.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenia dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych biznesmenów i przedstawicieli wolnych zawodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Dużym atutem jest bliskość słynnego jeziora. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z wieloma bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-364)

Kontakt:
e-mail: Konin@wgn.pl