slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2012 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 624 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 5 800 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 242 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje od pierwszej prezentacji swoją malowniczą lokalizacją i fantastycznym ogrodem. Kolejną zaletą oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji jest z pewnością jej starannie wykończone wnętrze z nowoczesnymi rozwiązaniami architektoniczni. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana zamożnym, 4–6-osobowym rodzinom ceniącym otwartą przestrzeń, ale i intymność, światło naturalne oraz funkcjonalność pomieszczeń. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia:
na PARTERZE: przedsionek/klatka schodowa + łazienka/wc + salon + kuchnia + spiżarnia + przedpokój + pokój z wyjściem na ogród + łazienka + kotłownia/pralnia + przedsionek do garażu + garaż;
na PIĘTRZE: przedsionek/klatka schodowa + 3 pokoje + 2 balkony + łazienka + sauna + pokój rekreacyjny + pokój sportowy.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety). Za komfort odpowiada ogrzewanie podłogowe. Wisienką na torcie jest kominek zaprojektowany i wykonany przez znanego artystę. Osoby zmotoryzowane ucieszy jednostanowiskowy garaż z bramą elektryczną i pomieszczeniem gospodarczym. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13864)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl