slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 849 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 212 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 830 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych klientów szukających cichej i spokojnej lokalizacji ale bez konieczności rezygnacji z bliskości centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa funkcjonalnym i wygodnym rozkładem pomieszczeń, co oznacza, że perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową rodzinę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim europejskim projektem z wykończeniem i dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół:
KONDYGNACJA NAJNIŻSZA: łazienka + garaż + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: schowek + łazienka z wc + 2 pokoje + salon + kuchnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka z wc + salon + pokój + kuchnia;
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: wc + sypialnia + pokój + łazienka + garderoba + pralnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją ciekawą lokalizacją w pobliżu szkół i sklepów. Wisienką na torcie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej prywatny basen i znakomicie wypielęgnowana działka z licznymi nasadzeniami drzew/krzewów. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD/RTV.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4020)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl