slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 128 m2, a także ciekawą ceną 710 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 897 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 547 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim słonecznym, komfortowym, kameralnym oraz prestiżowym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto uroczą i malowniczą lokalizacją w cichym, spokojnym miejscu. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone: łąki i pola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dodatkowo estetyczną bryłą i przepięknym ogrodem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER / CZĘŚĆ DZIENNA:
– korytarz;
– łazienka;
– gabinet;
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– spiżarnia;
PIĘTRO / STREFA NOCNA:
– 3 sypialnie;
– 2 balkony;
– łazienka.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno garaż w bryle budynku + 3 osobne garaże. Dużym udogodnieniem jest na pewno także duży taras z miejscem na grill.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (instalacja fotowoltaiczna 6,2 KW). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring. Rodziny posiadające samochód docenią dedykowaną strefę parkingową przed budynkiem. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje: stałe zabudowy kuchni, łazienek, garderoby, wiatrołapu oraz część ruchomego wyposażenia. Dużym atutem ogrodu jest starannie wypielęgnowany trawnik (nawodnienie).

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-480)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl