slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 866 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 5,99 mln zł (6 917 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 10 744 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera wyposażenie na stałe związane z budynkiem. Dodatkowo właściciel rozważy również opcję sprzedaży wolno stojących mebli, sprzętu i urządzeń.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się bowiem na prowadzenie w jej wnętrzu działalności gospodarczej, jak np. produkcja, pensjonat, SPA, manufaktura, siedziba firmy itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ciekawym ogrodem z dołączonym projektem jego aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto wytwornym wnętrzem z podziałem na liczne pomieszczenia, sypialnie, gabinety, pokoje, saunę, łazienki, siłownię itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert malowniczą lokalizacją na Kaszubach, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do Trójmiasta zajmuje nieco ponad pół godziny. W najbliższej okolicy lasy, łąki, pola i jeziora. Okolica uważana jest za wyjątkowo czystą, spokojną i cichą. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja zachwyca imponującą architekturą i olbrzymią powierzchnią.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-965)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl