slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Wygodny metraż 162,29 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 898 000 zł (5 533 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 867 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym designem, przynależnym garażem oraz fantastyczną lokalizacją zaledwie kilka minut od Lublina. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób i rodzin, które szukających lokalizacji za miastem, wśród zieleni, w pobliżu lasu, zalewu oraz bliskiej dostępności niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkoły, przedszkola, sklepów etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + garaż + salon + jadalnia + kuchnia + spiżarnia + pokój gościnny/gabinet + łazienka + kotłownia + garaż;
PODDASZE: hol + schody + pralnia + 4 sypialnie + 2 garderoby + łazienka.
Duża zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest starannie wypielęgnowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień komfortu, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe + rekuperacja. Gwarancja bezpieczeństwa spoczywa na zainstalowanym monitoringu. Niecodzienną ciekawostką jest zasilenie ładowania do auta elektrycznego + światłowód.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-539)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl