slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica

Rezydencja do sprzedaży Legnica

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 190 m2 powierzchni posadowiona na działce 34 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 tys. zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim gustownie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0:
– garaż;
– łazienka;
– pokój;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– przedpokój;
na KONDYGNACJI 1:
– pralnia;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie.
Dotychczasowy właściciel wyraża gotowość pozostawienia mebli kuchennych oraz wyposażenia kuchni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale prawdziwie europejski poziom życia. We wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, antywłamaniowe rolety oraz drzwi. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto zaliczyć również doskonałą lokalizację w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Wisienką na torcie jest na pewno fantastycznie zaaranżowana działka. Rodziny posiadające samochód docenią garaż w bryle budynku.

Zainteresowanych zakupem tej luksusowej rezydencji zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji. Więcej szczegółów udzielimy osobiście. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3827)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl