slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała

Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolice Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o trzech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (2 700 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 700 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 14 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności swoją malowniczą lokalizacją oraz imponującymi widokami na góry oraz lasy. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu nie tylko najbardziej zamożni klienci, którzy oczekują życia na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i prestiżu, ale także miłośnicy sportów i ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki rowerowe, trasy piesze). Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia z prywatnym basenem i fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca swoim wytwornym, stylowym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA -1;
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + czytelnia + salon reprezentacyjny + salon wypoczynkowy + taras + jadalnia + kuchnia + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: pokój + 2 łazienki + garderoba + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27077)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl