slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bydgoszcz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bydgoszcz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 254 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 449 tys. zł (1 768 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 380 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysokie poczucie komfortu, za co odpowiada między innymi klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei wideodomofon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z prywatną siłownią i jacuzzi. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszło generalny remont. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością ogromny taras. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA ZERO: aneks kuchenny + siłownia + łazienka + pokój dzienny + spiżarnia + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 1: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym. To również korzystna propozycja dla inwestorów (możliwość podzielenia nieruchomości na mniejsze lokale). Znakomita lokalizacja – oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja mieści się w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepów i punktów usługowych.

Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4290)

Kontakt:
e-mail: inowroclaw@wgn.pl