utrzymane w jasnych barwach wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bydgoszcz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 772 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 450 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 254 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 380 m2. Cena do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom nieporównywalny komfort (klimatyzacja), wygodę i poczucie bezpieczeństwa (wideodomofon). Co więcej, nowi lokatorzy będą mogli zrelaksować się przy klimatycznym kominku, poćwiczyć na własnej siłowni, a po skończonym treningu odprężyć się we własnym jacuzzi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszło kapitalny remont. Ogromne wrażenie robi na pewno przepiękny taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– spiżarnia
– siłownia
– sypialnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. To również znakomita propozycja dla inwestorów (możliwość podzielenia nieruchomości na mniejsze lokale). Atrakcyjna lokalizacja – oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja znajduje się nieopodal licznych sklepów i punktów usługowych.

Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4290)

Kontakt:
e-mail: k.tabisz@wgn.pl