slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2003 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 758 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 620 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 165 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 672 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu swoim eleganckim, przestronnym i wykonanym z wysokiej jakości materiałów wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto fantastycznie zadbaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz niskiej i zadbanej zabudowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla majętnych biznesmenów, kadry managerskiej oraz lekarzy, prawników i notariuszów. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum oraz na A4 i S3.  Wokół cisza i spokój. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również zamożne, aktywne fizycznie osoby ze względu na okoliczne, rozległe tereny zielone, lasy i ścieżki rowerowe. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury, jak np. punkty usługowo-handlowe, sklepy, markety, apteki, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– salon;
– kuchnia;
– łazienka;
– gabinet;
– pokój;
– pomieszczenie gospodarcze;
na PIĘTRZE:
– pokój dzienny;
– 2 sypialnie;
– łazienka.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i/lub kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy: g.szozda@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6048)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl