slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 406 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 417 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 120 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 650 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z 2 funkcjonalnymi budynkami gospodarczymi. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno jej komfortowe, gustownie zaaranżowane wnętrze w stonowanej kolorystyce z następującym rozkładem:
– kotłownia;
– przedpokój;
– salon;
– kuchnia;
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepiękny ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnej, 2–4-osobowej rodziny. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, marketów, dyskontów znanych sieci, aptek, szkół, kościołów etc. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji i obejmuje większość mebli widocznych na zdjęciach. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant/nr licencji zawodowej 27717.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3362)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl