slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 190 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 890 tys. zł (4 684 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 080 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z użytkowym poddaszem i garażem w bryle. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nowoczesną technologią oraz perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Ogromnym plusem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej wysmakowane wnętrze, które tworzą:
na NIŻSZYM POZIOMIE: gabinet + hall + taras + kotłownia + garaż + łazienka + wc + kuchnia + salon;
na WYŻSZYM POZIOMIE: taras + łazienka + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznie utrzymaną działką z 2 altanami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki komfort (klimatyzacja), a także bezpieczeństwo (monitoring). W razie wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5869)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl