slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 600 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 892 m2, a także ciekawa cena 560 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 100 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim eleganckim, kameralnym i prestiżowym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy szczegół. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wiatą garażową. Dużym udogodnieniem jest także znajdujący się na terenie działki budynek gospodarczy. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + taras + wc + hol + wiatrołap + schody + kotłownia
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka + korytarz
STRYCH.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje europejski poziom życia i komfortu (m.in. ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim starannie wypielęgnowaną i zadbaną działką z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. W ogrodzie znajdziemy drewnianą altanę z zestawem wypoczynkowym oraz oczko wodne. Nieco dalej mieści się duży budynek gospodarczy (pow. 70 m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się malowniczą lokalizacją w pobliżu jeziora. Wokół cisza i spokój.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3506)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl