slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 445,7 m2, a także ciekawą ceną 980 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 682 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 199 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem komercyjnym, ponieważ pomieszczenia w jej podpiwniczeniu doskonale nadają się do prowadzenia tu działalności usługowej, jak np. siłowania albo salon kosmetyczny. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: wc + łazienka + jadalnia + kuchnia + 2 pokoje + sypialnia
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + kuchnia + 2 pokoje + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu łącznie z dodatkowym budynkiem wolnostojącym oraz budynkiem garażowo-gospodarczym. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją architekturą w stylu dworu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-62)

Kontakt:
e-mail: w.trzcialkowski@wgn.pl