slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 369 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 491 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1970. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 075 zł/m2, 1 komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim fantastycznym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: wiatrołap + korytarz + łazienka z wc + salon + 2 pokoje + kuchnia + jadalnia + spiżarnia + kotłownia + taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją doskonałą lokalizacją w zacisznym otoczeniu lasów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom ceniącym ciszę oraz spokój. Na osobą uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana działka porośnięta krzewami i małymi drzewami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3591)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl