slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 132 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,2 mln zł (16 667 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 382 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastycznym potencjałem komercyjnym, ponieważ doskonale nadaje się do prowadzenia dobrze prosperującej bazy noclegowej. Zawdzięcza to nie tylko komfortowym wnętrzom w standardzie deLUX, ale również znakomitej lokalizacji na Mazurach, na terenie spokojnego osiedla domów jednorodzinnych nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom i ich gościom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba szereg systemów, w tym:
– system dostępu do każdego z pokoi kodem lub karta magnetyczną;
– system nadzoru kamer CCTV ze zdalnym dostępem przez internet;
– system antywłamaniowy.
Komfort z kolei zapewnia zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie zadbanym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + 2 tarasy + 2 łazienki + pokój;
KONDYGNACJA 1: studio zawierające 2 odrębne pokoje i łazienka + 2 łazienki + 2 pokoje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem, a także jej zakupu. Więcej ciekawych luksusowych rezydencji na sprzedaż znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1332)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl