slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 898 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 162,29 m2 powierzchni posadowiona na działce 867 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 533 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba rekuperacja oraz ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo natomiast zapewnia monitoring. Wisienką na torcie dla entuzjastów najnowocześniejszych technologii jest zasilenie ładowania do auta elektrycznego. Surferzy docenią z kolei światłowód. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością przepięknie utrzymany ogród. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + pokój gościnny/gabinet + jadalnia + garaż + wiatrołap +pokój dzienny + kuchnia + spiżarnia + garaż + łazienka;
KONDYGNACJA JEDEN: 2 garderoby + pralnia + hol + 4 sypialnie + łazienka + schody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, które cenią doskonałą lokalizację za miastem, wśród zieleni (las, zalew) bez konieczności rezygnacji z bogatego zaplecza handlowo-usługowego (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim nowoczesnym designem. Na zmotoryzowanych czeka garaż. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. W najbliższej okolicy dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-539)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl