slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona, New Golden Mile)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona, New Golden Mile)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona, New Golden Mile (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 370 m2, a także ciekawą ceną 5 757 500 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 15 561 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu (basen). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również rewelacyjną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Okolica spodoba się w szczególności wielbicielom gry w golfa ze względu na pobliskie pole do gry.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem:
– magazyn;
– pralnia;
– salon;
-2 kuchnie;
– 5 łazienek;
– patio;
– solarium/taras;
– 5 sypialni;
– jadalnia;
– hol;
– 2-stanowiskowy garaż;
– pomieszczenia piwniczne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje imponującym widokiem na morze. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno prywatna winda. Wnętrze wykończono w orientalnym wzornictwie afrykańskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona zarówno w ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzację.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu fotowoltaicznych paneli słonecznych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9394)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl