slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 166 m2, a także ciekawą ceną 1,349 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2018 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 234 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 127 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dobrze przemyślanym, wygodnym i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pralnia + garaż + garderoba + łazienka z wc + sypialnia + gabinet + spiżarnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + „open space” do własnej aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie nowo powstałego osiedla, przy ścianie lasu, co gwarantuje ciszę, spokój oraz intymność. W odległości pięciu kilometrów sąsiedztwie znajdziemy też znane i lubiane przez mieszkańców jezioro. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przedszkoli, szkół, sklepów. Wielbiciele dwóch kółek ucieszą się z pobliskich ścieżek rowerowych. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do Szczecina w piętnaście minut. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością zainteresuje 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również staranie zagospodarowaną, uroczą działką z tarasem, drewutnią oraz głębinową studnią. Warto dodać, że działka wyposażona jest w automatyczny system nawadniający. Przy zakupie luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13491)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl