slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 559 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,3 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 136 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 800 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. nowoczesnym i energooszczędnym technologiom, jak np. fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom zarówno wysoki standard życia w komforcie i wygodzie (ogrzewanie podłogowe), jak i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowym wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + gabinet + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 3 sypialnie.
Właściciele aut docenią z pewnością przylegający do budynku garaż.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: szkół, przedszkoli, delikatesów, sklepów, obiektów kultu religijnego, stacji paliw, placówek służby zdrowia, salonów usługowych, aptek, a także imponujących terenów zielonych, stawów i lasów. Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto nowoczesnym projektem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli luksusowej rezydencji na sprzedaż konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu. Na prezentacji poprosimy państwa o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-872)

Kontakt:
e-mail: r.psuj@wgn.pl