slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benidorm)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benidorm)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benidorm (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,242 mln zł (13 188 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu fantastyczni odremontowanym i odświeżonym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem (w cenie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest instalacja alarmowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w pobliżu licznych marketów, sklepów, dyskontów popularnych sieci, przedszkoli, targowisk, szkół, obiektów sportowych, placów zabaw, siłowni, terenów zielonych, basenów, parków, jezior, ścieżek rowerowych, przychodnie zdrowia, bankomatów, aptek, punktów usługowych. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetyczną bryłą i luksusowym wnętrzem.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną polskojęzyczną obsługę przy zakupie (prawnik, notariusz, doradca kredytowy). Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowej rezydencji w Maladze czy ekskluzywnej rezydencji na wybrzeżu Costa del Sol – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu wymarzonych czterech ścian w słonecznej Hiszpanii. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości w Polsce i Hiszpanii, a także laureatami prestiżowych nagród Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim według MoneyPL,, Top Marka, Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4104)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl