slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg

Rezydencja na sprzedaż Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 192 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,1 mln zł (10 938 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 579 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zaaranżowana w najwyższym standardzie „pod klucz”, co gwarantuje życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada m.in. domofon. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może pieczołowicie wypielęgnowaną działką z bajkowym ogrodem. Znajdziemy tu wiele kolorowych i ciekawych nasadzeń. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne nowoczesne rozwiązania technologiczne, jak np. filtry wody, rekuperacja, pompa ciepła, odkurzacz centralny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza instalacji fotowoltaicznej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie urządzonym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + taras + łazienka + pokój gościnny/biuro + dwustanowiskowy garaż + kotłownia + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje dla dzieci + klatka schodowa + pralnia + korytarz + sypialnia + garderoba + biuro / pokój gościnny / siłownia + łazienka;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia poddasza.
Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać przygotowaną instalację pod kominek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuj ciekawą lokalizacją nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal apteki, przedszkola, markety, sklepy, punkty usługowe, dyskonty. Okolica uchodzi za dynamicznie rozwijającą się. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-584)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl