okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 500 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 22 267 m2, a także ciekawa cena 1,9 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2013 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 200 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepiękną lokalizacją tuż nad jeziorem, eleganckim wnętrzem oraz niebywałym prestiżem. Kolejnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest własna linia brzegowa jednego z najsłynniejszych polskich jezior. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji, a także jej zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-260)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl