slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 980 m2, a także ciekawą ceną 2,635 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czternastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 100 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 689 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją (w otoczeniu lasów i akwenów) na wzgórzu oraz olbrzymim potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się bowiem na różnoraką działalność: gabinet SPA, salę bankietowo-restauracyjną, pokoje z łazienkami do wynajmu, centrum aktywności sportowej, caravanning, camping. Przy oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji mieści się mieszkanie z osobnym wejściem, które świetnie nadaje się dla mieszkanie obiektu bądź personelu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z linią brzegową jeziora wzdłuż całej posesji.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1220)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl