slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 6 900 zł/m-c oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje również przyszłym najemcom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o 110 m2 powierzchni posadowiona na działce 160 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na wynajem luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 63 zł/m2/m-c, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia łącznie z całkowitym wyposażeniem RTV i AGD. Dodatkowo właściciel deklaruje gotowość doposażenia pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca swoim przestronnym, czystym i eleganckim wnętrzem, co zawdzięcza m.in. dużej ilości luster i jasnym kolorom. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zaprojektowana przez właścicieli z duża pasją i dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
POZIOM ZERO: wc + garderoba + taras + salon + kuchnia
POZIOM JEDEN: łazienka + 3 sypialnie + pralnia
POZIOM DWA: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje także znakomitą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12102)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl