slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (4 660 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 980 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w cichej okolicy, w niedalekiej odległości od przepięknego parku pałacowego. W zasięgu wzroku bogata infrastruktura handlowo-usługowa (stacja paliw z myjnią automatyczną, szkoły, sklepy, ośrodek zdrowia, apteki. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają: korty tenisowe, skatepark oraz kręgielnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki poziom zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. Mamy tu dla przykładu rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również starannie zadbanym ogrodem porośniętym owocowymi drzewami i ozdobnymi krzewami. Właściciele aut docenią jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto komfortowym, wytwornym i zadbanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + taras + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + przedpokój + 3 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3573)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl