slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Wygodny metraż 129,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 758 tys. zł (5 849 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 390 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim designem, który łączy w sobie elementy zarówno nowoczesne, jak i śródziemnomorskie. Widzimy to na pewno w otwartych przestrzeniach wnętrz i szklanych taflach witryn tarasu. Ten efekt powoduje, że zaciera się granica pomiędzy salonem i zielenią ogrodu. Ekskluzywna rezydencja stosunkowo ekonomiczna w eksploatacji. Na uwagę zasługuje również pieczołowicie wypielęgnowany ogród. Zmotoryzowani docenią garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Znakomita cena sprawia, że zakup ekskluzywnej rezydencji warto rozważyć jako alternatywę do zakupu luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3470)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl