slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 356,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,74 mln zł (4 877 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 341 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Zapewnia to zarówno system alarmowy, monitoring oraz firma ochroniarska. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach znanego i prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim eleganckim, wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: garaż + salon + kuchnia + spiżarnia + salon kąpielowy + wc dla gości + 2 sypialnie + garderoba + taras + pomieszczenie gospodarcze;
WYŻSZY POZIOM: pokój młodzieżowy + powierzchnia do zagospodarowanie według własnej inicjatywy + sypialnia.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl