slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 390 m2 powierzchni posadowiona na działce 454 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1980. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 331 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno wysoki standard życia (ogrzewanie podłogowe), jak i poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca kameralnym i wytwornym ogrodem. Właściciele aut docenią z pewnością jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, gdzie mamy:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia użytkowe;
KONDYGNACJA 0: hol + większy salon + mniejszy salon + łazienka + 2 kuchnie;
KONDYGNACJA 1: salon kąpielowy z wc + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: sypialnia + strefa wypoczynkowa + garderoba + łazienka z sauną.
Z okien oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na zieleń oraz ogród. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto imponującą, drewnianą stolarką okienną oraz drzwiową, ponadczasowym wykończeniem wnętrz materiałami najwyższej jakości, również dbałością o detale i funkcjonalnością pomieszczeń.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom ceniącym ponadczasowy styl i jakość. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca estetyczną bryłą i unikatową lokalizacją na spokojnym osiedlu nieopodal słynnego jeziora. Na wyciągnięcie ręki plaża, tereny rekreacyjne, trasy pieszo-rowerowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. WGN Nieruchomości to marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa osób. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika (nr licencji zawodowej 18950). Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2685)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl