slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 1,29 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2018 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 550 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 450 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności pieczołowicie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje gustownie zaaranżowanym w eleganckim stylu wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: 2 gabinety + hol + kuchnia + pokój dzienny + klatka schodowa + 2 wc + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia;
KONDYGNACJA 1: suszarnia + 4 pokoje + garderoba + łazienka;
KONDYGNACJA 2: przestrzeń poddasza.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż utrzymane zostały w optymistycznych, jasnych i stonowanych barwach.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają: monitoring, system alarmowy oraz automatyczne, antywłamaniowe rolety we wszystkich oknach. Komfort z kolei zapewnia ogrzewanie podłogowe, stacja uzdatniania wody, a także automatyczna brama wjazdowa. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zawiera częściowe umeblowanie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa funkcjonalnością i starannością wykonania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób z dziećmi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w cichej okolicy nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Znajdziemy tu taras i budynek narzędziowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6109)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl