slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląski). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 298 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,99 mln zł (6 678 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 345 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji rewelacyjną lokalizacją z dostępem do całej rozwiniętej infrastruktury. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią trzystanowiskowy garaż z automatyczną bramą segmentową. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dodać komfortowe i zaaranżowane z dbałością o każdy detal wnętrze:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + łazienka + pokój + taras + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + hol;
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + garderoba + hol + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Działka wyłożona jest ścieżkami z naturalnego kamienia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (alarmowa instalacja), ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Warto podkreślić w tym miejscu, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w szereg nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu śmiało można ją określić jako „smart house” (zdalne sterowanie za pomocą smartfonu).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje imponujące widoki z okien na pasmo Czantorii oraz Równicy. Na koniec warto zauważyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również elitarną lokalizacją w zacisznym punkcie otoczonym zielenią, w sercu miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27092)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl