slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 128 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (5 461 zł/m2). Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 750 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym stylem oraz wygodnym rozkładem pomieszczeń obejmującym: jadalnia + 2 łazienki + wiatrołap + salon + 3 pokoje + kuchnia + kotłownia + hol + spiżarnia + garaż + schody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla czteroosobowej rodziny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również swoją znakomitą lokalizacją na szybko rozwijającym się osiedlu willowym, z dala od miejskiego hałasu. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także europejski poziom życia (ogrzewanie podłogowe). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż jest wciąż do negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5511)

Kontakt:
e-mail: piotrkowreyb@wgn.pl