slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 460 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,7 mln zł (5 870 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją, nieopodal miasta i autostrady A4. W pobliżu funkcjonuje gigantyczne i jedne z największych w Polsce centrum handlowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o prowadzeniu działalności. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podzielone jest na kilka niezależnych, osobnych części:
CZĘŚĆ 1 / KONDYGNACJA 0 MIESZKANIE 1: hol + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie
CZĘŚĆ 2 / KONDYGNACJA 0 / MIESZKANIE 2: pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka z wc aneks kuchenny + hol
CZĘŚĆ 3 / KONDYGNACJA 0 / MIESZKANIE 3: aneks kuchenny + + pokój dzienny + garderoba + 2 sypialnie + hol + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie zarówno bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), jak i wygody. Rodziny posiadające więcej aut ucieszy elektrycznie otwierany, dwustanowiskowy garaż + elektrycznie otwierana brama wjazdowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również swoją ciekawą bryłą, wytwornym wnętrzem, prestiżem i gwarancją europejskiego poziomu życia. Zainteresowanych zapraszamy do osobistego zapoznania się z luksusową rezydencję do sprzedaży podczas prezentacji. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3884)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl