slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wieluń

Rezydencja do sprzedaży Wieluń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,62 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 024 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5,4 tys. zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji eleganckim, stylowym i wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić może również znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Mamy tutaj w pobliżu liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły, a także ogród botaniczny oraz rozległe tereny rekreacyjne, parki i ścieżki rowerowe. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Zmotoryzowanych ucieszy na pewno dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
NIŻSZA KONDYGNACJA: jadalnia + sypialnia + pokój + łazienka z wc + hol + gabinet + 2 garderoby + kuchnia + salon
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka z wc + pralnia + taras + 2 pokoje + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada nowoczesny system alarmowy, wideodomofon, a także monitoring. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z nasadzeniami przepięknych krzewów oraz drzew.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości i informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 K.C. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1497)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl