slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 990 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 202 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4,5 tys. zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie wśród licznych wygód, udogodnień, komfortu i w poczucie bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, klimatyzację oraz instalację alarmową z ochroną. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia i obejmuje kompletne wyposażenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem, jasnym i słonecznym wnętrzem oraz efektownymi, szklanymi drzwiami. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: pokój rekreacyjny + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + jednostanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + wiatrołap/przedpokój;
KONDYGNACJA 1: łazienka z jacuzzi + sypialnia;
KONDYGNACJA 2: wc + pokój dla dzieci.
Wnętrze zostało gustownie zaaranżowane przez projektanta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przepięknie odremontowana i zmodernizowana. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje urzekającą lokalizacją w cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tylko po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5766)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl