slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,599 mln zł (7 995 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 6 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1938 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, nieopodal lasu, co daje poczucie zarówno spokoju oraz ciszy, jak i intymności. Niedaleko znajdziemy rozwinięte zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: place zabaw + obiekty sportowe + ośrodek kultury + stacja paliw + bank + poczta + sklepy + apteka + przedszkola + szkoły. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dodać słoneczny taras oraz funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto fantastycznie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z większością umeblowania/wyposażenia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: hol + kuchnia + łazienka z wc + 2 pokoje + wiatrołap + jadalnia + pralnia + korytarz + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka z wc + sypialnia + 2 pokoje;
KONDYGNACJA 2: przestrzeń do adaptacji na kolejne pomieszczenia.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią duży, 3-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem dzięki m.in. obecności dodatkowego budynku (100 mkw.). Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3554)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl