slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Standard deweloperski.  Wygodny metraż 153 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (8 170 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 232 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów oczekujących życia na europejskim poziomie z dala od hałasu i nieopodal rozwiniętej infrastruktury: placów zabaw, przedszkoli, szkół, sklepów etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoim starannie zadbanym ogrodem i dużą ilością zieleni. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJA 0: kotłownio-pralnia + garaż + kuchnia + pokój dzienny + łazienka;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją na zamkniętym terenie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie, pełnym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem + w pełni urządzonymi i wyposażonymi łazienkami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywną rezydencją na sprzedaż na żywo. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2833)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl