slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 755 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 308,46 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 145 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 448 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim i wygodnym wnętrzem z praktycznym układem pomieszczeń:
WYŻSZY POZIOM: 2 łazienki z wc + 5 pokoi + antresola + kuchnia;
ŚRODKOWY POZIOM;
NIŻSZY POZIOM: hol + kuchnia + salon;
NAJNIŻSZY POZIOM: garaż + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest bardzo słoneczne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie zagospodarowaną i utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami ozdobnych krzewów, owocowych drzew i pięknych kwiatów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje rewelacyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Dominuje tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Wokół cisza i spokój (jezioro, las). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4970)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl