slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 234,87 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (6 897 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 945 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje właścicielom i ich rodzinom najwyższy stopień bezpieczeństwa (system alarmowy) oraz komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa efektownym oświetleniem wnętrza z podziałem na strefy, co tworzy niesamowitą atmosferę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje eleganckim i wytwornym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA 0: pralnia + kotłownia + garaż + gabinet/siłownia + łazienka + spiżarnia/garderoba + hall + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + garderoba/pralnia + pokój rekreacyjny/kinowy + 3/4 sypialnie + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zadbaną działką. Właściciele aut docenią garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje estetyczną architekturą w bardzo pożądanej dzielnicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą na żywo. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2907)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl