slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert m.in. atrakcyjną ceną 1 950 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 400 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 875 zł/m2, aranżacją na 1 komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także bajkowym ogrodem z wieloma przepięknymi nasadzeniami. To rzadko spotykana okazja dla wszystkich, który marzą o prestiżu, luksusie, najwyższym komforcie i bezpieczeństwie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe, automatyczne nawadniania ogrodu, stacja uzdatniania wody, pompa ciepła. Za bezpieczeństwo odpowiada tu instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe rolety zewnętrzne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + jadalnia + 2 garderoby + łazienka + 3 sypialnie + wc + wiatrołap + kotłownia + korytarz + salon. Zapraszamy do umówienia się na prezentację oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-140)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl