stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 183 m2, a także ciekawą ceną 599 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 375 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 273 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z przepięknie wyposażoną oraz umeblowaną kuchnią, szafami w zabudowie i częścią mebli. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NA NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pralnię + kotłownię + korytarz + garaż + jadalnię + salon + kuchnię + 2 łazienki z wc + 3 sypialnie
NA WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: powierzchnię do zaadaptowania na dodatkowe pokoje/sypialnie/łazienkę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także starannie wypielęgnowaną działką. Prezentacja luksusowej rezydencji na sprzedaż wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl