slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Koszalina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 297,82 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 176 388 zł (3 950 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 297,82 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dziesięciu pokoi. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zawiera podatek VAT. Luksusowa rezydencja na sprzedaż budowana na działce klienta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego i prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do położenia wielu instalacji gwarantujących wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Mamy tutaj miejsce na światłowód, system fotowoltaiczny itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością wykończenia „pod klucz” (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + wc + korytarz + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: korytarz + 2 garderoby + pralnia + łazienka + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także nowoczesnym designem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Z uwagi na stale rosnące ceny materiałów budowlanych producent zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen. Zdjęcia przedstawiają wizualizację poszczególnych pomieszczeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, aby uzyskać więcej informacji. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szanowny kliencie, jeśli nie posiadasz jeszcze swojej działki, znajdziemy ją dla ciebie. Gwarantujemy również pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-28)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl