slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,98 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa.Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 303,29 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 101 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 528 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań (solary, zbiornik na deszczówkę z hydroforem, przydomowa oczyszczalnia ścieków). Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje całe wyposażenie (w cenie, do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 4 sypialnie + taras + spiżarnia + salon + siłownia + łazienka + jadalnia + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom poczucie nieskrępowanego komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, a także klimatyzacja. Bezpieczeństwo natomiast gwarantuje instalacja alarmowa z monitoringiem oraz wideofon. Rodziny posiadające kilka aut docenią 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać budynek na narzędzia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy wiele sklepów, szkół i przedszkoli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja spodoba się wielbicielom aktywnego wypoczynku, którzy znajdą tu przepiękne tereny rekreacyjne. W poczet zalet warto również zaliczyć estetycznie zadbaną działkę i bajkowy ogród. Wokół cisza i spokój. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja zaprojektowana i zaaranżowana została w nowoczesnym designie i wyposażona jest w szereg udogodnień, które czynią z niej “budynek inteligentny”. Wisienką na torcie są imponujące widoki z okien oraz tarasu.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3144)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl