widok od frontu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 520 000 złotych. Powierzchnia 150 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 467 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Rok budowy – 2011. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1480-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji podlega negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w wyjątkowo malowniczej lokalizacji, nieopodal pięknego jeziora. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 380 metrów kwadratowych za 26 600 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: salon + taras + kuchnia + garaż + 2 pokoje + kotłownia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + balkon + korytarz + taras + łazienka z wc.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-2381)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)